Згода із розсилкою

Залишаючи свої контактні дані, Ви приймаєте, що ФОП Короченцева Юліана Євгеніївна (далі – “Design Center BS”) може використовувати їх в рамках данної угоди, без Вашої згоди ми не передаємо Ваші особисті дані. Далі наведений список усіх видів можливого використання Ваших контактних даних, які як вимагають, так і не вимагають окремої згоди з Вашого боку, з моменту потрапляння контактів в нашу базу.

1) У момент, коли Ви передаєте свої дані, Ви погоджуєтесь:
– На використання Ваших даних для інформування Вас про всі наші проекти, в тому числі, які реалізуються спільно з третьою стороною, а також для організації процесу Вашої участі в реалізації даних проектів.
– На надання Ваших контактів компаніям, що працюють від нашої особи (згідно з офіційним договором).
– На використання Ваших даних у партнерських проектах, або проектах, які позиціонують для нас як спільні.

2) Незалежно від того, чи давали Ви свою згоду, ми можемо використовувати Ваші дані за запитом державних служб, а також з метою захисту та запобігання протиправних дій у порядку, передбаченому чинним законодавством.

3) У будь-якому випадку, на Вашу першу вимогу (в тому числі, і за натискання кнопки «відмовитися від розсилки») Ваші дані будуть виключені з нашої поточної бази без права поновлення розсилки без повторної передачі Вами контактних даних нам.
Оформити замовлення Повернутись до магазину