19.03.2017

Перемога в номінації "Найкраща сучасна колекцiя", титул "Вiдкриття року" та Гран-прі фестивалю Юних Дизайнерiв України 2017

Яскравим, сучасним та змістовним став виступ учнів Дизайнерського центру BS на Всеукраїнському дитячому фестивалі моделей та дизайнерів "Ukranian Fashion Kids". Привітна публіка у залі, професійна сцена, якісний звук, команда талановитих організаторів фестивалю на чолі з Президентом Всеукраїнського дитячого фестивалю моделей та дизайнерів "Ukranian Fashion Kids" Natalya Kovalyova стали запорукою гарного настрою моделей й успішного показу дизайнерських колекцій. 
Дизайнерський центр BS представив колекцію розумних BS-сарафанів за ескізами юного дизайнера-винахідника Володимира Коро. Маленьким моделям - ученицям Дизайнерського центру BS під час показу вдалося передати ідею BS-сарафанів: вони продемонстрували як легко та граючи можна змінювати образ завдяки різним деталям на сарафані, вправно впорались із ґудзиками, кнопками та стрічками. Колекція отримала Кубок фестивалю та Диплом у номінації "Найкраща сучасна колекція". 
Щодо самого дизайнера, він став справжнім "Відкриттям року". За бездоганний лукбук, портфоліо з ескізами та малюнками, цiкаву розповідь про шлях до мрії, креативні ідеї, щирість й наполегливість десятирічний хлопчик отримав Гран-прі - головний кубок фестивалю, безліч подарунків, а найголовніше можливість навчатися й переймати досвід у авторитетних та успішних гуру моди та стилю. 
Бажаємо Юному Дизайнеру України 2017 Володимиру Коро цікавих ідей, натхнення, сили й зосередженності, відповідально виконувати свою дитячу місію: нести красу, добро, любов у Світ, залишатися прикладом здійснення мрій завдяки праці та вірi в людей.

Оформити замовлення Повернутись до магазину