Вітаю Вас у Дизайнерському центрі "BS"!

У мене багато Друзів: чудових малюків, для них я вигадую, малюю, майструю та шию розумний одяг, аксесуари, іграшки, які навчають та дарують радість. Багато талановитих та чуйних дорослих мене в цьому підтримують та допомагають. 

Почалася моя велика подорож у світ дизайну та шиття, коли мені було 5 років. У моїй родині народилася дівчинка – моя Сестра, і я – її Брат вигадав й сам пошив їй Перше Плаття... From Brother To Sister. 

Сестра залишається моїм Натхненням і зараз.

Моя Мрія, щоб всі діти були Bright & Smart.

Приєднуйтесь до нашої веселої компанії яскравих, розумних дітей! Ви побачите, як дизайнерські ідеї від BS, розумний одяг-конструктор, аксесуари та іграшки багато чому навчать дітей! Перевірено на Сестрі :)

Володимир Коро

BS – ексклюзивний розумний дитячий одяг від дизайнера, який знає смаки та інтереси дітей

  • BS має патент на корисну модель
  • BS – авторське ательє, де працюють кращі конструктори та професійні майстри з пошиття дитячого одягу
  • Використовуються натуральні тканини яскравих і приємних кольорів
  • У створенні деталей для одягу використовуються натуральні тканини люкс-класу канадських виробників
  • Розроблені лекала та шаблони підійдуть дітям різного зросту й комплекції
  • Одяг зручний, практичний, багатофункціональний
  • Одяг BS приносить радість і нові навички
  • BS – багато турботи від чистого серця

Місія BS

Бути яскравим, несхожим на інших, але в той же час зрозумілим, відкритим до спілкування – ось що потрібно сучасній дитині.

Ви помічали, дуже часто від того, що малюк надягнув, залежить його настрій і характер спілкування зі світом. Щодня дитина стикається з вибором, що одягти, як сподобатися подружкам, або хочу сукню з ґудзиками, але не вміють їх застібати.

Якщо дитині спекотно/холодно, якщо тісний одяг сковує рухи або занадто просторий робить незграбним, якщо піджак не улюбленого кольору або хотілося червоний м'ячик, а на сукні зелений, Великому Досліднику Світу не до його Великої Місії. А як важливо, щоб на дрібниці маленька людина не відволікалась і відчувала себе впевненою і сама собою. Крім того, важливо дитині залишати вибір. А для цього потрібно все продумати.

BS пропонує абсолютно новий формат одягу. Одяг, який завжди залишає право вибору за маленьким покупцем.

BS – це ціла імперія творчості!

В дизайнерському центрі надається широкий спектр розвиваючих, освітніх та дитячих івент-послуг.

Команда дивовижних майстрів рукоділля та талановитих митців, професійних акторів та хореографів, креативних режисерів і продюсерів, якісно, а головне з любов'ю передадуть знання юним дизайнерам одягу, хендмейдерам, декораторам, акторам-моделям і конферансьє! Ми зробимо все, щоб покази авторських колекцій стали справжніми театральними видовищами та незабутніми подіями!

Теоретичні заняття поєднані з практичним застосуванням одержаних знань, відвідуванням та участю у виставках, фестивалях мистецтв, концертних програмах по всій Україні, а також за кордоном. Зустрічі з відомими людьми, визнаними професіоналами своєї справи розкриють секрети творчих професій, додадуть впевненості, що всього можна досягти, головне докласти зусиль. Кожен знайде собі заняття для душі, розвине здібності, відкриє нові можливості.

Навчальні програми складені з урахуванням інтересів та вікових особливостей дітей. Гнучкий графік розкладу занять допоможе вибрати найзручніший час.

Отримувати знання – це не марудна справа, а дуже цікава.

Оформити замовлення Повернутись до магазину